وبلاگ

نحوه انتخاب لوازم جانبی مناسب برای لیفتراک

نحوه انتخاب لوازم جانبی مناسب برای لیفتراک

الحاقیه ها/لوازم جانبی می توانند به افزایش راندمان کاری بسیار کمک کنند. اما چگونه یک ضمیمه مناسب برای لیفتراک خود انتخاب کنیم؟

دانش ابتدایی مربوط به الحاقیه ها: پس از نصب الحاقیه ها بر روی لیفتراک، در واقع حالت طراحی اولیه لیفتراک تغییر کرده است. بنابراین، در فرآیند واقعی عملیات، ظرفیت باربری لیفتراک چگونه تغییر خواهد کرد؟ آیا بر عملکرد و استفاده از لیفتراک تأثیر می گذارد؟ قبل از تجزیه و تحلیل وضعیت، لازم است، عواملی که بیشترین ارتباط را با ظرفیت حمل واقعی لیفتراک دارند، درک کنیم.آنها همچنین برای محاسبه ظرفیت حمل کلی لیفتراک ضروری هستند.

(1) ظرفیت بار: ظرفیت بار یک الحاقیه ها به حداکثر وزنی اطلاق می شود که یک الحاقیه می تواند به راحتی تحت یک مرکز بار مشخص تحمل کند.

(2) فاصله مرکز بار: فاصله مرکز بار به فاصله سطح جلوی قاب اتصال تا مرکز ثقل محموله اشاره دارد.

(3) فاصله بار از دست رفته: فاصله از سطح جلوی قاب شاخک تا سطح جلوی قاب الحاقیه (یعنی ضخامت اتچمنت).

عواملی که در انتخاب الحاقیه ها باید در نظر گرفته شوند:

با توجه به شرایط محیط کار، روش های بهره برداری و لیفتراک های مختلف مورد استفاده توسط مشتریان شرکتی در زمینه های مختلف، چگونه می توان لیفتراک مناسب با محیط کاری شرکت خود را انتخاب کرد؟ معمولاً مشتری باید شرایط واقعی کار و الزامات الحاقیه ها را به OEM لیفتراک یا نماینده فروش آن یا شرکت اتصال ارائه کند. بر اساس این اطلاعات مهم، OEM لیفتراک یا نماینده فروش آن یا شرکت می تواند نوع ا الحاقیه را انتخاب کند.

(1) چه نوع باری را مشتری جابه جا میکند: مانند رول های کاغذی، کیسه های نرم، بشکه ها، لوازم خانگی، لوله ها، پالت ها و سایر موارد.

(2) وزن محموله: (شامل پالت) کیلوگرم، طول (در امتداد جهت رانندگی) میلی متر، عرض / قطر میلی متر، ارتفاع میلی متر.

(3) سطح خارجی / سطح تماس (بسته بندی بیرونی).

(4) روش حمل و نقل: الف. حمل و نقل پالت: اندازه پالت بار بر حسب میلی متر، ارتفاع جک پالت به میلی متر ب ) حمل و نقل بدون پالت: فاصله بین شمع های بار بر حسب میلی متر و تعداد قطعات بار.

(5) اطلاعات خاص حمل و نقل/محیط واقعی: مشتری چگونه با این کالاها برخورد می کند: فشار دادن/گیره/چرخش (افقی نسبت به جهت حرکت)/غلتان (افقی به جهت حرکت)/حرکت به طرفین/غلتاندن (در امتداد جهت) سفر) / بارگیری در عقب ماشین / بارگیری در کنار ماشین.

(6) اطلاعات وضعیت فعلی مشتری: مشتری تا کنون چگونه مشکل رسیدگی را حل کرده است؟ چگونه می خواهند پیشرفت کنند؟ آنها چه چیزی را متصور هستند؟

(7) چه محدودیت هایی در کاربرد عملی وجود دارد: قد، طول، عرض، وزن و موارد دیگر.

(8) زمینه های کاربردی پیوست ها: ذوب، سایت های ساخت و ساز، انبارها، مناسبت های خاص و غیره.

(9) عوامل محیطی: مناطق انفجاری، گرد و غبار، دمای بالا، دمای پایین، اسیدیته، شکر، نمک، غذا، تغذیه، نوشیدنی ها و غیره.

(10) در مورد لیفتراک: مدل لیفتراک، نوع دکل، نوع الحاقیه انتخاب شده، تعیین تعداد مدارهای روغن اضافی برای لیفتراک با توجه به نوع و عملکرد الحاقیه ها.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *